Kuo ypatingos Raypath šluostės?

Kuo ypatingos Raypath šluostės?

Raypath šluostės valo visus paviršiu vien tik vandens pagalba, tad galime atsisakyti buitinės chemijos.

Šluostės yra sukurtos iš unikalaus mikropluošto, kuris vandens pagalba išjudina nešvarumus ir juos įtraukia į save. Taip galime išvalyti didelį plotą, nepernešdami nešvarumų ant kitų paviršių.
Tuo tarpu pačios šluostės plaunasi labai lengvai.

Sakysite kaip taip gali būti?

Grįžkime prie Raypath šluosčių pluošto.
Jos sudarytos iš daugybės plika akimi nematomų tuščiavidurių šiaudelių su įpjovimais šonuose. Būtent šių įpjovimų dėka nešvarumai būna išjudinami ir suimami į Raypath šluostės vidų. Įpjovimas tarsi užsidaro ir sulaiko nešvarumus šluostėje.

Dėl šios priežasties joks purvas nepersineša ant kitų paviršių, taip neperplaunant šluostės galime išvalyti nemažą plotą ir taupyti laiką, sveikatą bei pinigus!

Šiuo metu rinkoje nėra alternatyvaus produkto Raypath šluostėms. Todėl, kad jos puikiai tarnauja apie 8-10 metų, o įsigydami šluostę mes neperkame kažko papildomai, mes pakeičiame savo įprotį valyti namus buitine chemija. Tad atsisakome buitinės chemijos, naudojame mažiau vandens, o tvarkymąsis tampa tikru malonumu!

Beje, šios šluostės yra prisotintos nanosidabro – natūralaus gamtoje randamo dezinfekanto, todėl valydami kartu ir dezinfekuojame paviršius. Bet apie tai plačiau kitame straipsnyje.