Prekių grąžinimo sąlygos

 • Prekių grąžinimo sąlygos.

  Pirkėjas nenurodydamas priežasties per 14 (keturiolika) dienų turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties pranešdamas apie tai Pardavėjui. Teisė atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties Pirkėjui negalioja, jeigu buvo sudaryta viena iš Civilinio kodekso 6.228(10) straipsnio 2 dalyje išvardintų sutarčių, o būtent teisė atsisakyti sutarties negalioja:

  - sutartims dėl greitai gendančių prekių ar prekių, kurių galiojimo laikas yra trumpas;

  - sutartims dėl supakuotų prekių, kurios buvo išpakuotos po pristatymo ir kurios yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;

  Apie pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą Pirkėjas Pardavėjui praneša užpildydamas el. prašymo formą. ir atsiųsdamas ją el. paštu info@svaradienis.lt. Gavęs Pirkėjo prašymą, Pardavėjas nedelsdamas išsiunčia patvirtinimą apie pranešimo gavimą.

  Norėdami grąžinti įsigytas prekės, įsitikinkite, kad:

  •  Prekės buvo gautos per paskutines 14 darbo dienų.
  •  Prekės yra originalioje pakuotėje.
  •  Prekės nebuvo panaudotos.

  Prekės kurių negalima grąžinti:

  • Prekės, kurios buvo panaudotos.
  • Prekės, kurios netinkamos grąžinti dėl higienos ar kitų priežaščių po prekės išpakavimo (pvz. dėl neatsargaus elgesio prekė sugadinama). 

  Prekių grąžinimas:

  Jūs prisiimate prekių grąžinimo riziką ir kaštus. Grąžinamas prekes siųskite šiuo adresu:

  Jūratė Perkumaitė, Tverečiaus 14-10, Vilnius 10217. Galite siųsti ir Omniva, bei LP Express paštomatus į Vilniaus Antakalnio MAXIMA (adresas: Antakalnio g. 75A ).

  Mes nesame atsakingi už prekių pažeidimus, įvykusius grąžinant prekes. Taip pat nesame atsakingi jeigu siunta dings. Dėl to, siūlome rinktis saugų prekių siuntimo paslaugų teikėją bei siųsti su siuntos sekimu. Negalėsime grąžinti pinigų, jeigu nepateiksite prekių įsigijimo kvito arba prekių pristatymo kvito (tinka ir skaitmeninis).  

  Jeigu turite klausimų dėl prekių grąžinimo kreipkitės el. paštu info@svaradienis.lt arba tel. nr. 8 633 80310.