Koncentruotas skalbiklis baltiems audiniams

 • Koncentruotas skalbiklis baltiems audiniams

  Kaina 14 
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Šią prekę pristatysime per 2-3 d.d.
  Prekę turėsime sandėlyje po 10-15 d.d.
  Į krepšelį 
 • Talpa: 500 ml

  Skalbiklis spalvotiems audiniams užtikrina nepriekaištingą švarą bei audinių priežiūrą. Išsaugo spalvų intensyvumą ir ilgaamžiškumą. Palieka ilgalaikį šviežumo aromatą. Koncentruotos formulės dėka pakanka net 17 skalbimų. Skystis nepaprastai veiksmingai šalina nešvarumus ir neteršia aplinkos. Sudėtyje esantis koloidinis sidabras išskalbtiems audiniams suteikia antibakterinių ir priešgrybelinių savybių.


  Palieka malonų ir švelnų kvapą. Idealus skalbti automatinėse skalbimo mašinose įvairių rūšių skalbinius, taip pat Raypath valiklius.


  SUDĖTIS:

  5 – 15% anijoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, 5 – 15% nejoninės paviršinio aktyvumo medžiagos, <5% muilas, <5% fosfonatai, <5% EDTA ir jo druskos, enzimai, koloidinis sidabras. Kvapų kompozicija: Geraniol, Butylphenyl, Methylpropional, Citronellol, Konservuojančios medžiagos: Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolinone


  PAVOJUS:
  laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nemaišyti su kitais produktais.
  Jeigu pateks į akis, keletą minučių atsargiai skalauti vandeniu. Kontaktinius lęšius išimti ir toliau skalauti. Jeigu dirginimas nepraeina, susisiekti su gydytoju ir parodyti jam etiketę arba pakuotę.