Kaip naudoti kietąjį šampūną?

Kaip naudoti kietąjį šampūną?

Kartais žmonėms nejauku bandyti naujus produktus, nes jie jaučia baimę, kad nemokės jų teisingai naudoti. Taip nutinka ir su kietais šampūnais. Tad dalinuosi patarimais kaip juos naudoti, kad rezultatas būtų pats geriausias.

Kieti šampūnai ir kondicionieriai turi daug pliusų, jei lyginsime juos su įprastais skystaisiais šampūnais:

  • Jie labai patogūs keliaujant;
  • Dažniausiai būna supakuoti į perdirbamą kartoninę ar kitokią pakuotę – mažiname plastiko ir mažiau teršiame.
  • Kieti šampūnai būna koncentruotos sudėties – nepraskiesti vandeniu. Vadinasi juos sudaro vien aktyvūs ingredientai.
  • ... 

Kartais žmonės vengia juos naudoti ar net pabandyti, nes baiminasi, kad nemokės naudoti. O didelio mokslo čia nereikia, tad pasidalinsiu su Jumis, kaip naudoti kietą šampūną, kad daugiau nebūtų baisu.


Naudoti kietuosius šampūnus galima dviem būdais:


1) Sudrėkinti plaukus vandeniu (kad jie būtų šlapi, vanduo varvėtų, o ne tik truputį apšlakstyti) ir šampūnu įtrinti juos į galvos odą kol atsiras puta. Gerai ja įmasažuoti galvos odą ir plaukus. Nuskalauti vandeniu.

2) Sudrėkinti kietąjį šampūną ir kaip muilą patrinti tarp šlapių delnų kol atsiras tiršta puta. Tuomet sušlapintus plaukus (vėl ne tik sudrėkintus, o šlapius, varvančius) ir galvos odą ja gerai įmasažuoti. Nuskalauti vandeniu.


Antrasis naudojimo variantas yra taupesnis, taip kieto šampūno susinaudoja šiek tiek mažiau. Pabandykite abu variantus ir tuomet išsirinksite kuris Jums tinka labiau – juk kiekvienas esame skirtingi.


Kietą kondicionierių taip pat naudoti galima dviem būdais:


1) Išplautus šlapius plaukus braukite vandeniu sušlapintu kondicionieriumi viena kryptimi. Šiek tiek palaikykite ir nuskalaukite vandeniu.
2) Išplautus šlapius plaukus braukite vandeniu sušlapintu kondicionieriumi viena kryptimi, tačiau nedaug kartų, kad jo nebūtų ant plaukų daug. Tuomet rankomis šiek tiek paglostykite plaukus, kad kondicionierius pasiskirstytų tolygiai. NEREIKIA nuskalauti.


Antrasis būdas vėl kiek taupesnis, tad išbandykite abu variantus ir išsirinkite Jums labiau tinkantį, patinkantį.