Kaip atskirti Raypath šluostes? Kam kuri šluostė naudojama?

Kaip atskirti Raypath šluostes? Kam kuri šluostė naudojama?

Raypath namų valymo sistemą sudaro 4 šluosčių pluoštai ir Sunbeam sausinimo rankšluostėlis. Trumpai apie juos:
 

1) Universalioji baltoji pirštinė – šis pluoštas škirtas intensyviausiam valymui. Ja valome visus paviršius, kurie nebijo vandens: veidrodžius, langus, vonią, dušą, plyteles ir jų tarpus, virtuvės buitinę techniką, gartraukį ir jo groteles… Visiems vandeniui nejautriems paviršiams.
Kadangi šluostė valo labai šlapiai, po saves ji palieka nemažai vandens. Tą vandens likutį sausiname Sunbeam rankšuostėliu, kuris taip pat ir poliruoja paviršius.
Vualia! Paviršiai blizga.

2) Rožinė pirštinė – tai vienintelė Raypath šluostė, kurią naudojame sausą! Ji yra skirta dulkių valymui nuo visų paviršių. Tinka valyti dulkes ir nuo augalų.
Taip pat šluostė pasižymi intensyviomis poliravimo savybėmis, tad ja galite papildomai nuvalyti jau švarius veidrodžius – jie atsinaujins ir ypač blizgės.

3) Kreminė/dryžuota pirštinė – skirta vandeniui jautriems paviršiams: odiniams baldams, mažai impregnuotiems mediniams baldams, Tv, kompiuterio ekranams, muzikos instrumentams. Valo drėgnai, tačiau nekenkia šiems paviršiams. Vis dėl to po jos taip pat reikia panaudoti Sunbeam rankšluostėlį ir paviršius nusausinti.

4) Nova pirštinė – skirta medžiaginiams paviršiams: gobelenams, veliūrui… Ja galime valyti medžiagines sofas, lovas, kėdes, taip pat automobilio saloną, užuolaidas, kilimą, medžiagines rankines, paltus, striukes.

Baltoji universalioji pirštinė ir Nova yra panašios – abi baltos.
Nova yra puresnė, ilgesnio pluošto. Tačiau lengviausia jas atskirti pagal etiketes – universaliosios pirštinės etiketė yra balta. Novos – su geltonu galiuku. Taip pat ant jos užrašyta – Nova.

Tad visa namų sistema sukurta remiantis šiais 4 puikiais pluoštais, kuriais galime išsivalyti namus tik vandens pagalba: pirštinės, grindų šluostės, langų ekspresas.