Ar būtina kartu su universaliąja Raypath šluoste pirkti Sunbeam rankšluostį?

Ar būtina kartu su universaliąja Raypath šluoste pirkti Sunbeam rankšluostį?

Nuvalius paviršius Raypath universaliąja šluoste ant jų lieka nemažai vandens, kurį reikia nusausinti. Maksimaliam švaros ir spindesio efektui gauti yra skirti Sunbeam rankšluostėliai.

Kuo jie tokie ypatingi?

Tai yra itin tankaus pluošto rankšluosčiai pasižymintys ne tik ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis, bet kartu ir poliruojantys paviršius. Šių rankšluostėlių 1 kv. cm yra įausta netgi 1 km siūlo! Ar galite įsivaizduoti tokį tankumą?

Ypatinga savybė, kad šis mikropluoštas yra sudarytas iš trijų sluoksnių. Viduje yra pats ploniausias sluoksnis, iš išorės storesni. Dėl to ši medžiaga yra ypač tanki, tačiau kartu labai elastinga, švelni ir lengva. Beje, jie taip pat prisotinti Nanosidabro, tad kartu ir dezinfekuoja paviršius. 

Tikiu, kad daugelis esate girdėję, jog nuvalius paviršius Raypath universaliąja baltąja šluoste, tie paviršiai lieka labai šlapi ir juos reikia nusausinti. Tai yra tiesa. Šluostė vandens pagalba nešvarumus paverčia į emulsiją ir juos surenka į save. Vis dėl to, ant paviršių kartu su vandens likučiu lieka ir šiek tiek nešvarumų.
Tad Sunbeam rankšluostėliai yra skirti būtent tam vandens ir nešvarumų likučiui surinkti ir paviršių nusausinti (kartu jį ir nupoliruoti). Savo ypač tankaus pluošto deka Sunbeam rankšluosčiai tą nešvarumų dalį ,,užrakina” savo vidiniame sluosknyje.

Būtent dėl šios priežasties visuomet rekomenduoju klientams kartu su šluoste įsigyti ir šį rankšluostį. Nes joks kitas audinys taip gerai nenuvalys ir nenublizgins Jūsų namuose esančių paviršių.

Kaip ir visa Raypath produkcija, Sunbeam audiniai yra labai lengvai skalbiami, ilgaamžiai ir klientų mylimi. Šiais rankšluostėliais mes pakeičiame popierinius rankšluosčius (jų daugiau nebereikia pirkti), tad taupome pinigus ir mažiau šiukšliname.

O ką dar jie daro?

Sausas Sunbeam rankšluostis puikia valo akinius, poliruoja fotoaparatų ir kamerų objektyvus, išmaniųjų telefonų ekranus, žiūronus….
Taigi šie rankšluosčiai yra nepamainomi pagalbininkai padedantys eliminuoti popierinius rankšluosčius, padedantys lengvai blizginti veidrodžius, akinius, indus… ką tik sugalvojate.

O tiesa tokia, kad Jūsų pasirinkimas įsigyti Sunbeam rankšluostį ar ne.

Aš visomis keturiomis už juos!