Kaip skalbti ir prižiūrėti Raypath šluostes?

Kaip skalbti ir prižiūrėti Raypath šluostes?

Prieš pirmą kart naudojant Raypath šluostes, kurios valo šlapiu būdu (universalioji, kreminė ir nova) jas būtina porą kartų išskalbti rankomis su muilu arba skalbyklėje. Tai svarbu, tam kad jų pluoštas pradėtų vertis ir šluostes būtų galima pradėti kokybiškai naudoti.

Vienintelė šluostė kurios nereikia skalbti prieš pirmą kart naudojant ar kaskart panaudojus yra rožinė sauso valymo dulkių šluostė.

Visas kitas šluostes po naudojimo reikia išplauti. Jų negalima palikti išdžiūti purvinų, nes gali pasižeisti pluoštas ir taip šluostės taps neveiksmingos.
(Jeigu labai skubate ir neturite laiko šuostės išplauti – pamerkite ją vėsiame vandenyje. Taip šluostė gali būti, kad ir dvi paras. Išplausite kai turėsite laiko.)

Plauti šluostes galima rankomis Raypath nanosilver muilu arba natūraliu ūkiniu muilu. Plaunant jos lengvai atiduoda nešvarumus.

Taip pat šluostes galima skalbti ir skalbyklėje, tačiau tik pagal rekomendacijas:

  • Skalbti ne aukštesnėje nei 60 laipsnių temperatūroje;
  • Iki 600-800 apsisukimų;
  • Skalbti su Raypath skalbimo skysčiu arba skalbimo priemone BE minkštiklio. (Minkštiklis gali per daug išminkštinti Raypath šluostės pluoštą, tuomet jis per daug nulinks ir nebevalys veiksmingai);

Džiovinti šluostes geriausia gerai vėdinamoje, šiltoje patalpoje.
Vengti tiesioginio šluosčių sąlyčio su karštu metalu. Tad jei norite džiovinti šluostes ant radiatoriaus – prieš tai paklokite ant jo rankšluostį ir džiovinkite per jį.
Taip pat venkite palikti šluostes karštos tiesioginės saulės spinduliuose.

Laikykitės šių rekomendacijų ir šluostės Jums tarnaus 8-10 metų ir dar daugiau.